Paide Teatri ja Sõltumatu Tantsu Lava koostöös jõuab lavale Ursel Tilga ja Steffi Pähna tantsulavastus “Between Dreams and Drowning”. Lavastus tegeleb armastuse, armumise ja armastatud olemise tagajärgedega. See on otsing nende abstraktsete ja mitmenäoliste printsiipide toore ja ürgse essentsi järele.

Lavastus inimestele, kes tahavad armastada, usuvad armastusse ja on selle suhtes kirglikud.   

Veinipunane ja hall.Läppunud õhk. Ja sorts kõige erutavamat ja meeldivamat parfüümi. Elutuba. Kaks keha ronivad üksteise otsas, et pääseda uppumissurmast, kuigi lämmatav vedelik on neile veel mõistetamatu.  

Ma laman voodis. Käsi liigub tema poole. Õhk muutub jahedaks. Müür on vahel.  Iga järgnev mõte tundub vale. Peaks rääkima? Võtan end kokku ja panen käe tema õlale. See ei reageeri. Külm, mittemidagiütlev. Suitsetan akna peal. Pea huugab. Unenägu pole veel alanudki.

Lavastuse pealkiri ning idee sündisid Ursel Tilga (Paide Teater) ja Belgia tantsukunstniku Lore Borremansi mõtetest ja tunnetest. Samanimeline lavastus etendub hooajal 2020/2021 L. Borremansi lavastusena ka Belgias.

_______

Sõltumatu Tantsu Lava on liitunud Heategevusfondiga Aitan Lapsi, mis aitab vähekindlustatud lapsi teatrisse. Vaata täpselt piletiinfot https://stl.ee/mangukava/.

22.nov

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava

Välja müüdud

23.nov

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava

06.dets

19:00

Paide Muusika- ja Teatrimaja

07.dets

19:00

Paide Muusika- ja Teatrimaja

12.dets

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava

13.dets

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava