Kui soovid sõbrahinnaga pileteid meie etendustele, siis liitu STLi uudiskirjaga

Piletid hinnaga 12/8€ müügil Piletilevis ja 30′ enne etendust koha peal. Sooduspilet 8€ kehtib ISIC/ITIC/IYTC, ESNcard omanikele ja Eesti Teatriliidu liikmetele kaardi esitamisel.
Eelmüügist on saadavad grupipiletid 5×5: vähemalt viie pileti koos ostmisel on ühe pileti hind 5€. Grupipileteid 5×5 saab osta vaid eelmüügist Piletilevist või saatke meil info @ stl.ee.

NB! kohapeal saab arveldada vaid sularahas!

Korduspilet annab võimaluse käia ühte lavastust vaatamas mitu korda. Kuna etendus- ja tantsukunst on olemuselt kordumatu, teatrisündmus iga kord erinev nii etendajale kui publikule, pakume publikule võimalust külastada etendusi uuesti. Sama lavastuse mõne eelmise etenduse piletiga saab vabade kohtade olemasolul tulla etendusele uuesti tasuta. Päev enne etendust on vabade kohtade olemasolul võimalik end etendusele registreerida kirjutades aadressile info@stl.ee. Kasuta võimalust!

Selleks, et korduspiletiga etendustele uuesti tulla, tuleks esimesel külastusel oma pilet registreerida, jättes selleks kassasse/infolauda oma nimi ja meiliaadress.

14.sept

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava

21.sept

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava

22.sept

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava

29.nov

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava

30.nov

19:00

Sõltumatu Tantsu Lava