Balti Tantsu Platvorm on kolme Balti riigi tantsuorganisatsioonide Sõltumatu Tantsu Lava/STL (Eesti), Leedu Tantsuinfo Keskuse ja Läti Tantsuinfo Keskuse ühisalgatus 2018. aastast kui otsustati luua ühine platvorm, et tutvustada Balti riikide kaasaegset tantsu ja tugevdada selle positsiooni rahvusvaheliselt.

Platvorm viib oma eesmärke ellu igapäevase suhtluse ja infovahetuse teel, ühisprojektidena ollakse ühiselt väljas rahvusvahelistel valdkondlikel kogunemistel ja korraldatakse üleaastast 3-päevast ülevaatefestivali –Baltic Dance Platform (BDP).

Baltic Dance Platform ülevaatefestival toimus esimest korda 9-11. mail 2019 Vilniuses Leedu Tantsinfokeskuse eestvedamisel ning tutvustas ca 60 eesti, läti ja leedu kaasaegse tantsuprofessionaali nii etenduste kui esitlustena, toimus 7 etendust ning mitmeid kogunemisi, presentatsioone ja esitlusi. Platvromi külastas üle 60 väliseksperdi, teatri- ja tantsumajajuhi, festivalikorraldaja üle maailma.

Baltic Dance Platform ülevaatefestival toimub edaspidi üleaastasena eri Balti riigis. 2021 leab see aset Tallinnas Sõltumatu Tantsu Lava eestvedamisel.