Techno Praxis on kollektiivset tegevust, pühendumist ja tantsija meisterlikku muusikatunnetust pühitsev tantsupraktika, mida harrastatakse grupis suure energia ja valju techno-muusika saatel. Techno Praxis töötuba on tantsurituaal, mis toob techno klubitantsu välja tema kodukeskonnast trennisaali ning vaatleb seda kui üht võimaliku treeningsüsteemi, tantsupraktika ja meelteseisundit.

Töötuba on mõeldud kõigile, kes soovivad saada osa techno-peo laadsest kogemusest ning tutvuda seda ümbritseva tantsukultuuriga. Oodatud on kõik põlised reivijad, tantsuhuvilised ning ka nemad, kes tavaliselt sellise muusika järgi ei tantsi.

Üüve-Lydia Toompere on vabakutseline tantsukunstnik, kelle praegused protsessid ja ideed liiguvad koos techno-muusika skeene ning tantsukunstiga, võttes uurimise alla klubitantsukultuuri Berliinis ja Eestis oma kodulinnas. Hetkel Berliinis resideeriva tantsukunstnikuna on techno´st saanud Lydia jaoks kohalik folkloor, mis on kirjasõna vahenduseta päritud. See on (Lydia) Berliini rahvatants ja -muusika, kombed, mängud ja eelarvamused. Techno Praxistöötuba on esimene avalik ettevõtmine nende ideede suunas.