Techno Praxis on klubitantsu praktika. See on kollektiivset tegevust, pühendumist ja tantsija meisterlikku muusikatunnetust pühitsev tantsupraktika, mida harrastatakse grupis suure energia ja valju techno-muusika saatel. Selles töötoas ei õpetata tantsimist, sest igaüks teab ise kõige paremini, kuidas talle kõige rohkem meeldib tantsida. Me vaatleme hoopis, mis seal tantsuplatsil veel juhtuma võiks hakata. Kuidas märgata sõpra või võõrast enda kõrval ning mida see situatsioon meiega teeb. Tihti kasutatakse techno’t selleks, et üksi ära kaduda, seekord proovime teha seda kõik koos. Pooleteist tunni jooksul võtame fookusesse kollektiivsuse. Töötuba on mõeldud kõigile, kellele meeldib hea techno ja house ning kes soovivad selle järgi tantsida.

Töötuba on mõeldud kõigile, kes soovivad saada osa techno-peo laadsest kogemusest ning tutvuda seda ümbritseva tantsukultuuriga. Oodatud on kõik põlised reivijad, tantsuhuvilised ning ka nemad, kes tavaliselt sellise muusika järgi ei tantsi.

Üüve-Lydia Toompere on vabakutseline koreograaf, etenduskunstnik ja lavastaja. Tema looming põhineb tihti kogukondlikel uurimustel ning ta uurib, kuidas inimesed ennast ja teisi erinevates sotsiaalsetes situatsioondes näevad ja millised on mehhanismid, mis inimeste arvamus- ning liikumismustreid kujundavad. Lisaks sellele töötab Toompere kommunikatsioonistrateegina agentuuris Havas. Toompere elab Berliinis ning sealt on ka alguse saanud tema huvi techno vastu.

Kuula inspiratsiooniks Techno Praxise muusikavalikut!