Töötuba: Tantsi oma rasv õnnelikuks on intensiivne ja praktiline töötuba neile, kes tahavad avastada midagi uut, leida oma liikumise loominguline külg ning täiustada füüsilist eneseväljendusoskust.

Mari Mägi töötuba “Tantsi oma rasv õnnelikuks” on mõeldud algajatele ja selles osalemine ei ​eelda varasemat tantsimise ​kogemust osalejatelt.

 

“See, mis ei saa end väljendada, unustatakse. Seisev rasv on külm, kurb ja hangunud. Liikuv rasv on sooja energia allikas, temas on mängulisust ja pidu. Nüüd, just praegu, sinus ja minus. Töötuba lähtub Body-Mind Centering meetodist kasutades liikumist, puudutust ja heli. Mõeldud neile, keda huvitab enda sisemine elu.”

Mari Mägi on vabakutseline tantsukunstnik, mis tähendab enda mitmeks korrutamist ning kihistumist vastavalt hooajale ja riigile. Liikuvates kihtides sisalduvad Body-Mind Centering, tantsu- ja liikumisteraapia ning labürintteater.

STL regulaarsete töötubade eesmärgiks on erinevate liikumiskultuuride teoreetiline ja praktiline tutvustamine, osavõtjatevaheline kogemustevahetus ning uute lahenduste väljatöötamine, et osalejad saaksid impulsi edasiseks arenguks.