Töötuba neile, kes on huvitatud interaktiivse tehnoloogia kasutamisest tantsu/performance’i/koreograafiaga seotult, nii professionaalsel kui mitteprofessionaalsel tasandil. Töötuba põhineb Söödi ja Cernei poolt loodud interaktiivsel põrandal “Perfloor”. Perfloor koosneb survesensoritest, millel liikumine vallandab helisid.

Töötuba algab hands on stiilis – kohapeal olemasolevaid materjale kasutades valmistavad töötoas osalejad igaüks ühe lihtsa survesensori, mida hiljem kasutatakse helide vallandamiseks. Pärast sensorite valmimist kasutatakse neid, et komponeerida erinevaid liikumis- ja helipõhiseid sketše solo-, duo- ja grupiülesannete formaadis.

NB: töötuba on inglise ja eesti keeles, kõik materjalid on kohapeal olemas, valmistatud sensoreid kahjuks koju kaasa võtta ei saa.

Tiina Sööt (EST/AUT) tegutseb etenduskunstide, performance’i, koreograafia ja visuaalsete kunstide alal. Ioan Cernei (RO/AUT) on kunstnik ja programmeerija, kelle fookuses on uusmeedia kunst ning interaktsiooni disain. Tiina ja Ioan töötavad koos alates 2013 aastast kombineerides performatiivset tehnoloogilisega.