Liikumise töötuba on mõeldud neile, kes tahavad oma liikumiskogemust rikkamaks muuta ning keda huvitab võitluslik liikumine distsipliinina. Töötuppa võib tulla nii üksi kui ka koos partneriga. Varasem lavavõitluskogemus ei ole oluline.

Töötoas osaleja saab teada, kuidas koostöös partneriga ohtlikuna näiv lavavõitlus võimalikult ohutult vaatajani tuua. Kaikavõitluse kaudu tutvustatakse põhilisi ohutusreegleid, mida kasutatakse lavavõitluses pea iga relva puhul. Töötoas õpitakse koos partneriga ära võitluskoreograafia, millele hakatakse lisama reageeringute teravust ja emotsiooni ning see muudabki koreograafia võitluseks.

Töötuba juhendab Nordic Stage Fight Society poolt sertifitseeritud lavavõitluse õppejõud Laura Nõlvak. Laura lõpetas 2002 EMTA Kõrgema Lavakunstikooli ja alates kooli lõpust on ta töötanud NUKU teatris näitlejana. Samast ajast alates on ta järjepidevalt tegelenud lavavõitlusega ning seadnud erinevatele lavastustele võitlusstseene. 2016. aastast õpetab ta lavavõitlust TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti tudengitele.

Lavavõitlus on pingestatud dialoog partnerite vahel, kus ühtegi sõna vahetama ei pea – kogu dramaatika edastub läbi füüsilise tegutsemise. Töötoas osalemine parandab tähelepanuvõimet ja koordinatsiooni, kontakti saavutamist ja hoidmist partneriga ning tähelepanu jagamist ruumi ja tegevuse vahel. Lisaks pakub töötoas osalemine võimalust tutvuda lavavõitluse kui liikumisdistsipliiniga, mille elemente saab iga osaleja oma tavapärasesse liikumispraktikasse lisada.