Liikumise töötuba: neutraalne keha on intensiivne ja praktiline töötuba neile, kes tahavad avastada midagi uut, leida oma liikumise loominguline külg ning täiustada füüsilist eneseväljendusoskust.

Elu jooksul omandab meie keha stampe, millest me ehk alguses teadlikudki ei ole, kuid need stambid võivad viia tervisehädadeni. Töötoas leitakse üles meie eripärad ning püütakse liikuda tagasi neutraalse ja pingevaba keha suunas. “Näitena võin tuua iseenda. Kooli ajal oli popp kanda rasket koolikotti vaid ühel õlal ning see on kaasa toonud lülisamba kõverdumise. Nüüd, kui olen seda endale teadvustanud, tean, kuhu suunas edasi liikuda.” Töötoas tehakse harjutusi pingete leidmiseks kehas: selle raames jäljendatakse teisi ning proovitakse mõista nende kehade stampe ning sooritatakse lõdvestusharjutusi, mis viivad pingevabama kehani.

Kaisa Selde on NUKU teatri (või lihtsalt NUKU) näitleja. Eelmisest hooajast annab Selde tunde NUKU noortestuudios ning kahel eelmisel hooajal õpetas Eesti Tantsuagentuuri Tantsukoolis.
Ta on lõpetanud Turu Kunstiakadeemia nukukunsti eriala 2011. aastal, millest 2008.-2009. aastal õppis Barcelona Teatriinstituudis füüsilise teatri erialal.