MIS ON LEGWORK&FLOORWORK TÖÖTUBA?
Postitantsu lahutamatu osa on low flow ehk voolav liikumine põranda tasapinnal. Eriti on see märgatav postitantsu sensuaalses stiilis, mille nimetus on exotic pole dance. Töötoa fookus on sellel, mida postitantsija ilma postita teeb. Ehk töötoas tutvutakse legwork tehnikaga (otsetõlkes jalgade töö) ning floorwork’iga, mis tähendab tehnikat põrandal.
Legwork tehnika teeb jalgadest tõelise relva ja tugevdab jalgade kasutamise oskust. Õpime seda erinevate harjutuste ja kombinatsioonide kaudu. Põranda tasapinnal õpime trikke, mis vürtsitavad tantsu dünaamikat ning teevad esinemise pikantseks. 

KELLELE?
Töötuba sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele ehk all levels. Samuti sobib kõikide tantsustiilide esindajatele. Peamine kriteerium on soov arendada.

MIDA KAASA SAAB?
LEGWORK&FLOORWORK tehnikad on universaalne instrument, mida tantsija saab rakendada ka oma tantsustiilis ja/või postitantsu kontekstis. Kogutud teadmised võimaldavad tantsijat oma kehakasutusele uuest pilgust vaadata.

KAS KONTSAD ON TÖÖTOAS OSALEMISEKS VAJALIKUD?
Kinga ja kontsadega töötoas osalemine on vabatahtlik. Harjutusi ja kombinatsioone on võimalik teha ka ilma kingadeta.

KES TEEB?
Diana Harten on postitantsija, kelle põhisuund on exotic pole dance. Legwork ja floorwork on tema suur armastus, mille õpetamise jooksul peab ta oluliseks nii tehnilist, kui ka esituse aspekte. 
Diana tee postitantsuni sai alguse 2014. aasta kevadel ning 2017. aastal said ostetud esimesed exotic tantsukingad. Peale seda saigi hobist professionaalne karjäär. Trennid toimusid aina sagedamini, lahendada tuli mitmeid väljakutseid ning peagi ootasid ees mitmed rahvusvahelised võistlused ning auhinnalised kohad.

Nende seas:
Pole Emotion 2019 / Exotic Supreme / II koht
Teleprojekt TANCY (ТАНЦЫ) 2019 / osaleja
Pole Crown 2019 / Elite / I koht
Pole Theatre World 2019 / Professional / Classique / finalist
Exotic Generation Germany 2019 / Theatre / II koht
Pole Emotion 2018 / Sensual Pro / III koht
Pole Theatre Latvia 2018 / Semi-pro / Classique / I koht
Pole Theatre UK 2018 / Amateur / Classique / I koht

Oma teadmisi tantsuvaldkonnas on Diana täiendanud koreograafia erialal (BA kraad, Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituut). Diana usub, et postitantsul on palju potentsiaali ning sel pole piire.

Seotud sündmused