Sõltumatu Tantsu Lava ja Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit kutsuvad aasta lõpul tantsima võrdsete liikumisvõimaluste nimel!
Meelelahutuslik ja heategevuslik 12-tunnine tantsumaraton kutsub tantsima ühise hea eesmärgi nimel. Tantsumaratoni eesmärk on pühitseda liikumiskultuuri ning sealjuures pöörata tähelepanu abivajajatele ja neile, kes ühiskonnas nõrgemal positsioonil. Soovime sündmusega suurendada liikumis- ja tantsualast teadlikkust, rõhutades, et igasuguse füüsilise vormiga ja ettevalmistusega inimesed on tantsupõrandal võrdsed ja kaasatud.

Osalemiseks on mitu võimalust:
* Registreeru võistlejaks (KOHAD TÄITUNUD), osalustasu 7eur: https://goo.gl/forms/Uy6M7HSiGFvszVxD2
* Tule ergutama ja kaasa tantsima ostes 5-eurose toetajapileti ukselt, (ainult sularahas). Selle piletiga võid käia tantsimas kogu päeva. Piletitulu läheb otse liikumispuudega noortele treeningsaali külastuseks.
* Toeta annetusega ELIL-i arveldusarvele, märksõnaga “tantsumaraton”: EE712200221011350780 (Swedbank)

Sel aastal toetame liikumispuudega noorte spetsiaalse ettevalmistusega treeningsaali külastusi. Teeme koostööd nii Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi, Eesti Breiktantsu Liidu kui ka erinevate tantsustuudiotega, et tuua kokku erinevate tantsustiilide esindajad ja liikumishuvilised.

Tantsuline vastupidavustest kestab 12h, keskpäevast keskööni, mille vältel valvavad kohtunikud osalejate reeglitest kinnipidamist ja hindavad tantsu. Igal tunnil mängib muusikat erinev DJ ning õhtut juhivad õhtujuhid, kelle ülesanne on ka võistlejaid turgutada. Kohtunikud jagavad välja auhindu, mille on osalejatele välja pannud erinevad ettevõtted ja toetajad. Viimasel tunnil selgub maratoni üldvõitja battle’i käigus, maratoni üldvõitja saab auhinnaks rahalise preemia.

12:00 pidulik avamine – kõned (Indrek Tarand, Tanel Talve, Triinu Aron, Lili Tiri)

12:20 õhtujuht Triinu (Lepatriinu) kirjeldab päeva kava ja reegleid, tutvustab kohtunikke

12:30 ühissoojendus Madli Telleriga

13-14 DJ Heidy Purga

14-15 DJ Madis Nestor

15-16 DJ Liisi Voolaid

16-17 Trummitrupp Kuku! live

17-18 DJ Kevin Park  

18-19 DJ Rain Tolk

19-20 DJ Johanna Tenso

20-21 DJ Ingomar Vihmar

21-22 DJ Eiki Nestor

22-23 DJ Mari-Anna Miller

23-00 battle (breigiliit), DJ Taavi-Peeter Liiv

00:00 auhindamine, pidulik lõpp

Valguskujunduse loob Karolin Tamm.

Tantsumaratoni toetavad: Hasartmängumaksunõukogu, Telliskivi Loomelinnak, Bambona, Piletilevi, Printwise, Teletorni restoran, Ampstükk, Froosh jt
Partnerid: Eesti Breiktantsu Liit, Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts, Tantspiratsioon stuudio, SIIN take-away