Greenfield on igakuine sündmus, avatud platvorm Sõltumatu Tantsu Laval, kus eri valdkondade kunstnikud saavad üksteise töid-tegemisi näha — tantsijad-teatraalid-muusikud-kunstnikud-luuletajad jne. Mõte on luua säärane salonglik pind, kus inimesed saaksid ca 0,1-10 minutit näidata (mängida, lugeda jne) oma loomingut, olgu poolik, valmis teos, katke, impro, jumalteabmis. Pärast saab ühiselt asju arutada, vabamas vormis, veini ja ampsuga. Eesmärgiks on see, et aasta-paariga kasvaks siit välja säärane ühistöö, et kunstnikud kohtuvad, nende vahel lafatab, ja siis nad loovad. Selleks aga tuleb kohale tulla ja end näidata!

Oleks ju hää, kui inimesed, kes ise loovad, näevad-kuulevad, mis te loote-teete, ning omalt poolt annavad miskit ka vastu. Ühtlasi, tahaksin teada ka tehnilisi vajadusi-nõudmisi, et saaksime arvestada. Muidugi võib alati tulla ka niisama hängima-vaatama-kuulama. Sõltumatu ja vaba peab see lava olema!

Greenfieldi kureerivad majaresidendid Sveta Grigorjeva ja Jürgen Rooste.

Seotud sündmused

×

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt46892/domeenid/www.stl.ee/htdocs/wp-content/plugins/formcraft3/formcraft-main.php on line 1034
[]
1 Step 1
Name
Phone
Idea
0 /
Previous
Next