Sel reedel kell 19 astub Sõltumatu Tantsu Laval Telliskivi loomelinnakus toimuval Greenfieldil üles hulk noori tantsijaid-koreograafe ja teisi kunstnikke. Õhtu teemaks on seekord kunsti õpetamine ja õppimine – pärast etteasteid toimuvas vestlusringis arutletakse kunsti õppimise võimalikkuse üle nii koolis kui ka elus üleüldiselt. Kõik huvilised, nii õppijad kui õpetajad, on väga oodatud oma ideid avaldama ja kaasa mõtlema.

Sel korral lööb Greenfild’il STL’ile paslikult kaasa rohkem noori tantsijaid (nt Silver ja Jekaterina Soorsk, Helin Jürmann ja co, Keity Kuuspu, Samuel Koppel), aga ka luuletajaid ja muusikuid ning järgnevas vestlusringis arutame selle üle, kuidas kunsti üldse õppida saab, koolis ja elus, kuidas seda üles leida endas…

Greenfieldi korraldavad STL-i majaresidendid Sveta Grigorjeva ja Jürgen Rooste. Üritus on kõigile tasuta.
Greenfield on igakuine sündmus, avatud platvorm Sõltumatu Tantsu Laval, kus eri valdkondade kunstnikud saavad üksteise töid-tegemisi näha — tantsijad-teatraalid-muusikud-kunstnikud-luuletajad jne. Mõte on luua säärane salonglik pind, kus inimesed saaksid ca 1-10 minutit näidata (mängida, lugeda jne) oma loomingut, olgu poolik, valmis teos, katke, impro, jumalteabmis. Pärast saab ühiselt asju arutada, vabamas vormis, veini ja ampsuga. Eesmärgiks on see, et aasta-paariga kasvaks siit välja säärane ühistöö, et kunstnikud kohtuvad, nende vahel lafatab, ja siis nad loovad.