Piletid hinnaga 14/10€ müügil meie kodulehe kaudu ja 30′ enne etendust koha peal. Sooduspilet 10€ kehtib etenduskunsti valdkonna professionaalidele, õpilastele, üliõpilastele, ISIC/ITIC/IYTC, ESNcard omanikele ja Eesti Teatriliidu liikmetele kaardi esitamisel.
Eelmüügist on saadavad grupipiletid 5×7: vähemalt viie pileti koos ostmisel on ühe pileti hind 7€. Grupipileteid 5×7 saab osta vaid eelmüügist.
NB! kohapeal saab arveldada vaid sularahas!
Korduspilet annab võimaluse käia ühte lavastust vaatamas mitu korda. Kuna etendus- ja tantsukunst on olemuselt kordumatu, teatrisündmus iga kord erinev nii etendajale kui publikule, pakume publikule võimalust külastada etendusi uuesti sama lavastuse mõne eelmise etenduse piletiga. Päev enne etendust on vabade kohtade olemasolul võimalik end etendusele registreerida kirjutades aadressile info@stl.ee. Kasuta võimalust!

Kinkepilet ehk Nüüd on võimalus kinkida sõpradele või endale ja lähedasele STLi külastus. Kahese kinkepileti hind on 28€. Kingituse leiab s i i t. 

Sõltumatu Tantsu Lava on liitunud Heategevusfondiga Aitan Lapsi, mis aitab vähekindlustatud lapsi teatrisse. Olulist rolli selles, et lapsed teatrisse saaks, mängivad nende õpetajad ja juhendajad, kes märkavad nii võimalust kui vajadust.
Täpsemad praktilised suunised, kuidas vähekindlustatud lapsed teatrisse saavad leiab Eesti Etendusasutuste Liidu kodulehelt aadressilt: http://eeteal.ee/?s=38.
Tellimuse esitamiseks täitke tellimusleht http://eeteal.ee/?s=40 ja saatke see digitaalselt allkirjastatuna meilile info@stl.ee. Seejärel saame anda teada, kas kohti jagub ja kuidas saadakse kätte piletid.

Sõltumatu Tantsu Lava koroonajuhend publikule

Hoolime oma tantsijate, korraldajate ja külastajate tervisest ning ohutuks teatrikülastuseks palume jälgida üldisi viiruse levikut takistavad reegleid. Jälgime pidevalt Terviseameti, Kultuuriministeeriumi ning Vabariigi valitsuse nõuandeid ja ettekirjutusi.

  • Palume etendusele saabuda aegsasti, saali saab pool tundi enne etenduse algust.
  • Julgustame kandma oma maski, kuid müügil on ka ühekordsed maskid.
  • Oleme väga tänulikud, kui hoiate etenduspaigas liikudes üksteisega mõõdukat distantsi.
  • Haigussümptomite esinedes palume etendusele mitte tulla ning võimalusel andke sellest teada hiljemalt etenduspäeval kella 12ks meilile info@stl.ee. Haigestumise korral on võimalus pilet ümber vahetada järgmise etenduse pääsme vastu.
  • Etendused ja sündmused, milles tantsijate ja publiku vahel on vahetu kontakt, on saali täituvuseks 50%.
  • Teie piletiostul antud isikuandmed säilitame kuu aega juhuks, kui Terviseametil tekib vajadus teiega kontakteeruda.