Sõltumatu Tantsu Lava (STL) on teater ja kaasaegse tantsukunsti platvorm Telliskivi loomelinnakus. STL keskendub liikumise ja kehaga tegelevate lavastuste väljatoomisele, mis kasutavad nüüdisetenduskunstile omast väljenduslaadi. Lisaks etendustele toimuvad STL-is töötoad, loomingulised residentuurid, loengud, korraldatakse nüüdistantsu uute tulijate platvormi PREMIERE ning kunstnike vaba kohtumisplatvormi — ürituste sarja Greenfield. STL on võtnud selge positsiooni Eesti nüüdistantsu arendaja ja valdkondliku eestkõnelejana.
Sõltumatu Tantsu Ühendus on 2005. aastal loodud tantsukunsti arendav organisatsioon, mis toetab vabakutseliste tansukunstnike ja loovtruppide loome- ja etendustegevust pakkudes tegevusväljundit, arenguvõimalusi ning administratiivset tuge ideedele ja kunstnikele, kes vastavad STÜ eesmärkidele.
Sõltumatu Tantsu Lava saal on loodud tantsukunstnike loomehuve silmas pidades (avatud põrandapind 11x14 meetrit, pehme puitparketiga põrand, puhas ja soe saal, päevavalgusvõimalused, tänapäevased hügieenitingimused, lavatehnika ja publikuala). Asume Vaba Lava teatrikeskuse hoones. Sissepääs maja tagaküljelt.

To: sina
From: triinu@stl.ee
Subject: Tule vabatahtlikuks!

Sind huvitab tants ja kaasaegne teater? Sa usud kunsti? Sa soovid ise sellesse panustada? Soovid liituda STL meeskonnaga? Me otsime just Sind!

Liitu meiega kirjutades aadressil triinu @ stl.ee

 

Soovid meid TOETADA:

STLi kontonumber: 
EE532200221030176864 Swedbank 
Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ

Sõltumatu Tantsu Lava

Telliskivi 60a, C1 Tallinn 10412

Asume Telliskivi Loomelinnakus. Sissepääs teatrisse on Vaba Lava maja tagaküljelt.
Reg.kood 80230613 Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ
Arveldusarve EE532200221030176864 Swedbank

info@stl.ee

Triinu Aron

Sõltumatu Tantsu Lava tegev- ja loominguline juht

Hoian tervikvaadet, et STL-i tegevused oleks suunatud kaasaegse tantsukunsti loomingule selle erinevates väljenduslaadides. Selleks tagan meeskonnale keskkonna ja ressursid ning loon võimalusi pikaajalisteks edasivaadeteks.

triinu[at]stl.ee

Evelyn Raudsepp

loovprodutsent

Hoian kätt pulsil hooajas kahel lavastusel selle ideealgest kuni viimase kummarduseni, otsin tantsule partnereid teistest kunstiliikidest ning välkprojektistan mõtted, mis tunduvad hetkel olulised.

evelyn[at]stl.ee

Kärt Kelder

loovprodutsent ja sotsiaalmeedia kommunikatsioonispetsialist

kart[at]stl.ee

Marie Pullerits

kommunikatsioonijuht

marie[at]stl.ee

Henri Mäll

maja tehnik

henri[at]stl.ee

Ingrid Kääramees

Soovite tulla vaatama etendusi lastele või noortele? Soovite liikumise töötubasid lastele ja noortele? Andke mulle märku!

ingrid[at]stl.ee

STÜ juhtimine

STÜ liikmete üldkoosolek on kõrgeim organ, mille pädevuses on näiteks põhikirja muutmine, eesmärgi muutmine, juhatuse liikmete valimine, majandusaasta aruande kinnitamine jne. Üldkoosoleku kutsub kokku juhatus tavaliselt üks kord aastas.
STÜ -s on üheliikmeline juhatus (Triinu Aron), kes korraldab ühenduse igapäevast tegevust, vastutab organisatsiooni põhikirjalise tegevuse ja pikaajaliste kohustuste eest. Kõik sisulised tegevused lähtuvad tegijate endi soovist ja motivatsioonist ning kestavad seni, kuni on nende järgi on nõudlus ning tegijatel jätkub motivatsiooni neid ellu viia.
Sõltumatu Tantsu Ühenduse juures asub 5-liikmeline välisekspertidest koosnev loominguline nõukogu koosseisus Leenu Nigu, Liisi Aibel, Steven-Hristo Evestus, Siim Preiman ja Liis Vares) nimetusega Sõltumatu Tantsu Nõukogu, kuhu kuuluvad lisaks STL programmi koostamise eest vastutavad isikud. Nõukogu tööd juhib loominguline juht ja STÜ juhataja ühes isikus.
Sõltumatu Tantsu Ühendus võtab jooksvalt vastu loomingulisi lavastuste ja projektide ideid meilile triinu @ stl.ee.

STÜ järgib oma tegevuses vabaühenduste tegevuse eetilisi põhimõtteid (link: www.ngo.ee/eetikakoodeks)

STÜ põhikiri