“Very Good Minutes” (“Väga head minutid”) on kahe kunstnikepaari lavastus: koreograafid Elīna Gediņa ja Rūdolfs Gediņš töötasid koos visuaalkunstnike Krista Dzudzilo ja Reinis Dzudziloga. Teos on loodud kolmandale paarile mõeldes: legendaarne Läti avangardteatri lavastaja Asja Lācis ja Saksa-juudi filosoof Walter Benjamin. See Benjamini Moskva-päevikust tõukunud lavastus sünnib liikumise ja kujutava kunsti vestlusest. Mõlemad paarid on sügavalt veendunud, et need kunstiliigid täiendavad teineteist ja moodustavad tugeva terviku. Lavastus on mõeldud sõnadeta kehaliseks vestluseks naise ja mehe vahel. Mõlemad on oma suhtes lõksus nagu punases kuubis, mis tähistab kahe inimese vältimatut kooselu ja hõlmab mängu, absurdi, arusaamatust, viha, rõõmu, seksuaalsust, talve ja suve.

Elīna Gediņa on lõpetanud Läti Kultuuriakadeemia kaasaegse tantsu koreograafia osakonna 2011. aastal. Ta töötab nii iseseisva vabakutselise koreograaf-liikumisjuhina kui ka teeb koostööd kohalike ja välismaiste artistidega. Gediņa tegutseb teatrilavastuste, ooperite, kontsertide ja filmide liikumisjuhi ja etendajana. 2020. aastal pälvis ta Läti teatriauhinna Spēlmaņu nakts aasta liikumisjuhi kategoorias.

Rūdolfs Gediņš on vabakutseline tantsu- ja teatrikunstnik, kellel on koreograafia bakalaureusekraad ja teatrilavastaja magistrikraad. Alates 2020. aastast kuulub Rūdolfs teatritruppi KVADRIFRONS. Tema töö hõlmab liikumisrežiid koostöös erinevate Läti ja välismaa teatri-, ooperi-, filmi- ja helikunstnikega ja erinevate nüüdistantsu projektide lavastamist ja esitamist.

Krista Dzudzilo ja Reinis Dzudzilo on abielupaar ja loominguline tandem, kes tegutsevad kujutava kunsti, teatri ja ooperi väljal. Vestlus on nende töö oluline osa, nii nende endi kui ka teose ja vaataja vahel. Nende looming on sageli monumentaalne ja kunstiteose aeg-ruumilisi piire avardav. Mõlemad on lõpetanud Läti Kunstiakadeemia, Krista visuaalse kommunikatsiooni osakonna, Reinis stsenograafia osakonna. Nad on pälvinud Praha stsenograafia ja teatriarhitektuuri kvadriennaali 2019. aasta auhinna, Läti teatriauhinna Spēlmaņu nakts, aasta disainiauhinna, Läti kunstiakadeemia auhinna, Purvītise 2021. aasta finaalpreemia ja 2020. aasta Läti Suure Muusikaauhinna.